czwartek, 24 lipca 2014

siepomaga #1

Hej postanowiłam że zrobię coś pożytecznego... Wchodzi was tu dość trochę, mam nadzieję że kogoś ruszą historie które będę opisywała. Postanowiłam że będę zamieszczała co najmniej jeden taki artykuł na miesiąc
Pomóżmy potrzebującym z SiePomaga...
____________________________________

Wanda

Rodzice małej Wandy przeżyli szok gdy choroba bez pytania weszła do ich domu, zaatakowała ich małą kochaną córeczką. Pomyślmy jak my byśmy się poczuli gdyby podczas zabawy z bratem/siostrą czy też synem/córką zauważyli na jego oczku plamkę. Pewnie najpierw nie zwrócilibyśmy na nią uwagę, ale potem zaczęlibyśmy się martwić. Co byśmy gdybyśmy od lekarza usłyszeli "Nowotwór złośliwy oka – siatkówczak – w zaawansowanym stadium." Za pewne nie bylibyśmy szczęśliwi, część z nas by się załamała a część walczyła tak jak i walczą rodzice Wandzi.
Gdybyście od lekarza, który leczy wasze ukochane maleństwo usłyszeli "Będzie trzeba amputować oko" - WALCZYLIBYŚCIE! Walczylibyście jak lwy by ocalić niczemu nie winne dziecko. Oni też walczą, znaleźli w Wielkiej Brytanii lekarza i szpital który pomoże im wyleczyć córeczkę...
Ale... Przecież zawsze jest jakieś "ale", oczywiście że i tym razem jest a co innego mogło by nim być jak nie pieniądze?
Koszt leczenia Wandzi może wynieść nawet 300 000 złotych! To bardzo duża suma pieniędzy, z której większość już posiadają. Pozostało niewiele bo niespełna 20 000 zł, a w tym możemy i POWINNIŚMY pomóc im my - ZWYKLI ludzie, którzy posiadają serce.

Ale jeśli kogoś interesuje pomoc niech wejdzie na stronę - http://www.siepomaga.pl/f/fundacja-siepomaga/c/1505 - i wszystkiego się dowie.

1 komentarz:

 1. http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/karta/555,one-direction,20673,id,t,kid.html
  Hej dziewczyny głosujemy na One Direction
  Z jednego konta można oddać 5 głosów na każdego
  Więc co dziennie oddajemy :
  - 5 głosów za 1D
  - 5 głosów przeciw One Ok Rock
  Jeśli się uda to przyjadą do Wrocławia w 2015!!!!!!!!!!
  Więc GŁOSUJEMY!!! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń